З Новим роком!

Новий рік загадкове свято, яке мимоволі спонукає нас замислитися над нашими вчинками: злетами і падіннями, планами та підсумками. Кожен про своє...
Напередодні нового року я хочу подякувати усім, хто став частиною нашої поліської команди, хто долучився до тих змін, які ми осилили.
Нас об’єднало гасло «Час вірити і діяти!», і кожного дня з початку року, що минає, ми вірили, наполегливо працювали, підтримуючи ініціативи один одного, діяли - тому змогли!
Нам вдалося надати юридичну допомогу двом тисячам наших краян, забезпечити пів тисячі сімей матеріальною допомогою, маючи Бога у серці і думках, пожертвувати на храми та поліпшити матеріальну базу ФАПів і загальноосвітніх шкіл. 
Поважаючи мудрість і досвід сільської жінки, ми привітали наших найстарших берегинь Полісся зі святом, ми вшанували пам’ять наших героїв та продовжуємо підтримувати тих, хто захищає нашу землю. 
Ми заохочуємо досягнення нашої молоді, визначаючи переможців проекту «Розумник». Ми поєдналися у любові до книги з бібліотеками нашого краю у проекті «Інтелектуальне село». 
Ми безкоштовно надаємо перукарські послуги людям похилого віку та малозабезпеченим, і це справді – наша «Людяність». 
Ми дбаємо про благоустрій нашої «малої батьківщини», тому продовжуємо змагальність громад у проекті «Зелений світ», ми власноруч ладнаємо паркани на кладовищах, шануючи пам’ять наших пращурів та власними силами вимощуємо дороги, якими діти в дощ ідуть до школи…
Головне те, що ми робимо це разом, відчуваючи підтримку один одного!
Україна сьогодні сповнена потрясінь і невизначеностей. Проте у цей складний час саме від нас залежить її доля й долі наших дітей.
Я вірю, ми здолаємо усі негаразди, починаючи з малого. Тому що ми працьовиті, толерантні і щирі люди.
Бажаю усім нам Миру, міцного здоров'я, сонячного щастя, успіху та стрімкого зростання!
 
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить