Тридцять стипендіатів на Трійцю

У День Святої Трійці депутат Рівненської обласної ради Ксенія Павловська відзначила 30 стипендіатів – переможців інтелектуального проекту «Розумник». Вручення стипендій відбувалося на двох головних сценах міст-іменинників Сарни-Березне. 
 
У неділю, 16 червня, з 13:00 у центрі міста Березне традиційно відбувалися народні гуляння – березнівчани відзначали день народження міста. Депутат Рівненської обласної ради Ксенія Павловська, на прохання матусь району, організувала розваги для дітей: аквагрим, мехенді, кульки та розіграші. Сама ж відправилася на сцену урочисто нагородити 18 переможців інтелектуального проекту «Розумник». 
Стипендіальна програма депутата триває на теренах Сарненського, Костопільського та Березнівського районів з 2015 року з ініціативи Павловської та за рахунок її власних коштів. Розрахована на підтримку обдарованої молоді, яка навчається у закладах профтехосвіти. 
За результатами навчальних семестрів, комісії проекту визначають кращих студентів за рейтингом навчання та активністю у громадському житті – вони і стають переможцями. «Я пишаюся тим, що ми маємо таку молодь! Я пишаюся кожним з Вас і твердо переконана – ви гідне майбутнє нашої незбагненної України! Ви – взірець розуму, старанності, креативності та сили! Натхнення Вам, Божого благословення та щасливої долі», – звернулася Ксенія Павловська до юних «розумників».
Нагородження сарненських студентів відбулося 17 червня. З високої сцени до містян та гостей іменинника з вітальним словом звернулася Сарненський міський голова Світлана Усик, яка розповіла про здобутки і досягнення міста. Помолилися за його добробут і майбутнє представники різних релігійних конфесій, політики пообіцяли підтримку, громадські активісти – блага добрих справ. 
Нагородження 12 розумників пройшло у святковій атмосфері. Учням-переможцям аплодувала вся площа. «Аж мурашки по шкірі. Ніколи не думала, що такі емоції отримаю! Настільки приємно, яскраво – недаремно старалися! З нетерпінням чекаємо інших проектів! Це мега круто!» – ділилися емоціями та зарядом адреналіну переможці.
Ксенія Павловська подякувала усім за підтримку, співпрацю і взаєморозуміння, наголосила – проект триватиме!
 
 
 
 
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить