Ксенія Павловська стає на захист рідного краю

 «Не дочекаєтеся! Заявляю усім, хто планує знищити Степанську районну лікарню! Ніколи громада не дозволить! І я, як дитина цього краю, як чинний депутат обласної ради! Робила, роблю, робитиму усе, що в моїх силах!», -  так емоційно заявила степанцям землячка Ксенія Павловська після візиту до комунального некомерційного підприємства «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради. 
Це болюче питання для Ксенії Павловської вже триває не перший рік. Єдину лікарню, яка обслуговує близько 18-ти тисяч жителів Сарненського району Рівненської області, в черговий раз хочуть закрити представники влади.  Ксенія Павловська гостро відреагувала на цю новину, адже вона вже 4 роки допомагає місцевим лікарям врятувати заклад від закриття. І не словами намагається це зробити, а справами.
 Минулого року за підтримки міжнародного благодійного фонду Манус дей та Ксенії Павловської лікарня отримала сучасне медичне устаткування вартістю майже в півмільйона гривень. Для такої лікарні мати цей апарат було мрією. І вперше за всю історію існування лікарні, вони змогли працювати на сучасній техніці за допомогою якої можна проводити якісну діагностику. Навіть почали набір на практику молодих лікарів. Здавалося, що жителі отримали суттєву підтримку,  лікарня вийшла на новий рівень, та от знову зіштовхнулися з проблемами. Ксенія Павловська заявила, що не збирається і надалі здаватися, тому разом з колективом стане на захист лікарні. 
«Дякую за підтримку колективу! Знайте, я з вами! Мені закидали, мовляв, навіщо ти привезла туди УЗД-апарат, до чого усі ті ваги та інша техніка? - все одно закриють! А я вірю у людей! Знаю затятість і працьовитість степанців! Вірю у те, що є речі, які не продаються! Збережемо!», - закликала кандидат у народні депутати по 156 округу Павловська Ксенія.
Під час свого візиту до рідного краю, Павловська занепокоїлась і тим, що в цьому році спостерігається динаміка росту пожеж: окрім спеки, ще й людський фактор: жителі палять стерню. Тому роботи пожежним частинам вдосталь, особливо, коли працівників та матеріальної бази — обмаль. У цьому переконалась і кандидат у народні депутати по 156 округу, степанка  Ксенія Павловська, коли завітала у 5-й державний пожежно-рятувальний загін, 7й державний пожежно-рятувальний пост ГУ ДСНС України у Рівненській області.
 Особовий склад налічує 19 осіб. А територія обслуговування і забезпечення пожежної безпеки - 19 сіл Степанського краю і частина селищ Костопільського та Березнівського районів. При цьому загін має лише 2 машини – 130-й і 131-й  ЗІЛи. 

 

Як стверджують пожежники, колись частина обслуговувала більше сіл, але й в колгоспах вистачало пожежних машин. Після реформи – територія зменшилась, так само як і кількість автомобілів. Тепер же своїми силами доводиться робити ремонт з оновлення пожежної частини.
«Честь, гідність і гордість Степанського краю, і не тільки! Адже особовий склад рятує жителів сусідніх районів: Костопільського та Березнівського. Попри важкі умови, ви гідно несете звання пожежника і допомагаєте стільком людям. Пишаємося! Нехай роботи через людську недбалість буде у вас менше», - з невимовною гордістю промовила при зустрічі Ксенія Павловська і пообіцяла підняти це питання на вищому рівні обговорення.
Окрім того,  проблеми сільських шкіл все більше турбують  кандидата у народні депутати по 156 округу Ксенію Павловську, адже за її словами потрібно створити найкращі умови задля успішності кожного школяра.
У рамках візиту до рідного села Степань, кандидат у депутати Ксенія Павловська відвідала місцеву школу, в якій навчається майже 1000 дітей. Заклад, як виявилось, на самофінансуванні. Всі оновлення проводить колектив разом із батьківським комітетом. Саме ж приміщення потребує ремонту, на який кошти не виділили, але школа, як опорний заклад, отримала мультимедійні дошки. Виявляється, що заклад тимчасово вже і без директора. Як пояснили депутату, директор – Романцова Тетяна Михайлівна в серпні буде брати участь у конкурсі на посаду, адже її контракт закінчився 30 червня. 

 

Вчителі поскаржилися також на жахливу застарілу матеріальну-технічну базу. Але попри це, у школі активно сповідують спортивне життя серед учнів. Ксенія Павловська вислухала всі нарікання колективу на бездіяльність місцевих чиновників та пообіцяла посприяти розв'язанню проблем у школі.
«Дуже прикро бачити такі жахливі реалії у моєму рідному селищі. Хочеться аби кожне село відроджувалось і починати це потрібно з найважливішого – таких закладів, як школа, де навчаються наші діти. Адже вони – це наше майбутнє і потрібно задля їхньої освіти працювати ще більше», - наголосила  після зустрічі кандидат у депутати Павловська.
 
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить