Проект "Людяність" у Сарнах!

"Людяність" у Сарнах! Низький уклін усьому колективу Аграрного ліцею за співпрацю. Безкоштовні
стрижки для людей похилого віку, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей тривають!
Наш проект - подарунок від щирого серця!

 

 

Проект "Людяність". Костопіль

"Людяність" у Костополі! Майстри перукарні "Стелла" безкоштовно надають перукарські
послуги людям літнього віку, з обмеженими можливостями та дітям з малозабезпечених
сімей. Щиро дякую Вам за чуйність і велике серце!

 

Людяність у Березнівському районі!

 Дякую щиро від усіх жителів краю директору і майстрам ВПУ за безкоштовні стрижки людям похилого віку, особливим діткам! 
Ви - люди з великим серцем! Ми - це Україна!
 
 
 
 
 
 

Медичний семінар в рамках проекту "Здоров'я понад усе!

10 листопада 2017 р. у актовому залі Березнівського вищого професійного училища відбувся семінар для всіх бажаючих лікарів, фельдшерів та медичних сестер первинної ланки охорони здоров'я Рівненської області «Актуальні питання хірургічної, кардіологічної та неврологічної патології для медичного персоналу на первинній ланці медико-санітарної допомоги». Захід відвідали головні лікарі центрів ПМСД, сімейні лікарі, лікарі-інтерни, завідуючі ФАПів, фельдшери, медичні сестри та соціальні працівники 3 районів: Березнівського, Костопільського, Сарненського. Також в організації заходу взяли участь представники Київського вітамінного заводу та Кусум Фарм.
Лекції читались директором Представництва "Колопласт А/С" в Україні Плискою Наталією, завідуючим поліклініки, онкологом Рівненського обласного онкологічного диспансеру Чишкевичем Юрієм, лікарем-кардіологом, інтервенційним кардіологом Рівненської обласної лікарні Бурдашем Юрієм, лікарем-неврологом Рівненської обласної лікарні  Дячук Іриною, головним лікарем Березнівського районного центру первинної медичної допомоги Березнівської районної ради Габорцем Іваном.
На семінарі лектори ділились своїми знаннями та досвідом у питаннях реабілітації стомованих пацієнтів в Україні; ранньої діагностики злоякісних новоутвореннь різних вікових категорій, включаючи гендерні особливості; стратегії, тактики ведення та лікування гострого коронарного синдрому STEMI, NSTEMI; сучасних принципів лікування артеріальної гіпертензії та ведення хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу.  Окрім того, всім бажаючим медсестрам було проведено майстер-клас по догляду за стомами.
Підсумовуючи зустріч, депутат Ксенія Павловська зазначила: "Надіюсь, що ще одна наша маленька місія виконана і тепер, отримавши новий багаж знань, наші ескулапи зможуть виявити захворювання на ранніх стадіях чи допомогти пацієнту в процесі реабілітації. Тому, звертайтесь до місцевих медичних закладів вчасно та систематично! Не чекайте коли захворювання дадуть ускладнення! Їх лікувати набагато дорожче, ніж проводити профілактику виникненню! Ваше здоров′я у Ваших руках! Будьте здорові!"
 

Проект "Здоров'я понад усе!

В рамках проекту "Здоров'я понад усе!" 17.10.2017 " та за підтримки головного лікаря Рівненського обласного клінічно-лікувального діагностичного центру імені В.Поліщука, Романа Шустика, було обстежено близько 300 жителів с. Зносичі Сарненского району. 
19.10.2017 відбувся виїзд бригади спеціалістів у с. Немовичі Сарненского району, під час якого медичне обстеження пройшли 123 жителя села.